שמרית שולמן צילום אומנותי

תרומה לקהילה


תרומה לקהילה - ציורי קיר
בשל היותי אמא "בוגרת פגיה", הרגשתי צורך "לסגור מעגל" ולתרום תרומה צנועה למען ההורים שעוברים כעת את מה שאנחנו עברנו בזמנו.
בחדר ההורים הקטן של הפגיה בבית החולים בני ציון, ציירתי אני, בעזרת נגה עדין, שעבדה כמעצבת בסטודיו, ציור קיר שמטרתו לשדר אופטימיות וחום.

אני מתנדבת לעמותת משאלת לב, עמותה שמגשימה משאלות לילדים חולים במחלות מסכנות חיים, וכיום גם אני שותפה להגשמת חלומות.

ילדה מתוקה בת 4 בקשה מהמראיינות לקבל "חדר עם המון ברציות". לפני כשבועיים הוגשמה משאלתה. בבקר יום שישי נכנסנו לחדרה הצנוע ותוך 3 שעות הפכנו אותו לחדר יפה ומפואר שכלל מיטה חדשה, וילון חדש ,תמונת קיר של ברציות והמון בובות בראץ ומתנות. הילדה הוכנסה לחדר בזרועותיה של אמא פתחה את המתנות פערה עיניים גדולות למראה הציור על הקיר וללא מילים רק בחיוך רחב, ובעיניים בוהקות הראתה לנוכחים עד כמה היא מאושרת.

באותו שבוע במקום אחר רואיינה ילדה בת 7.5 שמשאלתה הייתה זהה, לקבל בובות בראץ. נכנסנו כאשר הילדה שהתה בבית הספר וגם הפעם עמדו לשרותינו כ3 שעות. ציור על הקיר, שטיח, וילון והמון בובות ומתנות חיכו לילדה המופתעת כשחזרה מבית הספר. צהלות השמחה ההתרגשות בפתיחת המתנות והאושר הרב שהציף את הבית הקטן והצנוע נשמעו ונראו לכול
 

תרומה לקהילה - עיצוב למופע הקסמים של עדי
עדי בן ה4.5 חלם להיות קוסם. "משאלת לב" הגשימה לו את המשאלה במופע מרגש שהתקיים במועדון ה-beat בחיפה בנוכחות משפחה חברים ומתנדבים. לקחו חלק בהתנדבות מלאה, ליאור סושרד, אלאדיני הגדול, שימי נחמני ואיציק הליצן.

עיצבנו למופע פוסטר שהוצב בקבלת הפנים, והזמנה
כדי לתת לעדי תחושה שהוא קוסם אמיתי
. 

תרומה לקהילה - באנרים
תרומה לקהילה - פריטי פרסום

 

כל הזכויות שמורות לשמרית שולמן | בניית אתרים: סטודיו שולמן |

גלריית צילום הריון | צילום הריון